У нашій компанії надаються послуги з ремонту та виготовленню приладів для блокування каналізації і встановлення заглушок боржникам.
   Відключення каналізації - один з методів боротьби ЖКГ з неплатниками комунальних послуг в багатоквартирних будинках. Відключення виконується шляхом установки заглушки в місці з'єднання внутрішньої каналізаційної труби і будинкового стояка. При цьому система водовідведення блокується тільки для однієї квартири. Всі інші приміщення будинку функціонують в штатному режимі.

Ремонт приборов для блокировки канализации
   Дана міра застосовується, як вимушена, коли інші способи впливу на власників житла по компенсації витрат на відновлення технічного та санітарно-гігієнічного стану будівель, комунікацій та об'єктів комунального призначення (повідомлення, позовні заяви в суд) вичерпані.
  Для встановлення заглушок в систему водовідведення та каналізації боржникам можуть застосовуватися три види обладнання: на механіці, з пневмоприводом та з електроприводом.
   У приладів, що працюють на механічному приводі, краща прохідність в засмічених чавунних трубах.

Установка заглушек в канализацию должникам
  Всі роботи по монтажу/демонтажу заглушок виробляються дистанційно, з даху багатоквартирного будинку або технічного поверху. Підготовлений оператор за допомогою обладнання блокування каналізації встановлює спеціальну заглушку на потрібний поверх. Він точно відцентрує по відеокамері вихід в стояк з квартири боржника в тому місці, де зливна труба, що йде з квартири, з'єднується з центральним стояком під'їзду. Зонд з відеокамерами опускається в каналізаційний стояк на обраному рівні і в каналізаційний відвід потрібної квартири встановлюється і фіксується заглушка, яка відключає боржника від загальнобудинкового стояка. Після таких дій скористатися каналізацією буде неможливо. Видалити заглушку самостійно дуже важко. Після оплати боргу або укладення договору про реструктуризацію, заглушка видаляється з каналізаційного стояка за допомогою обладнання.
  У наших фахівців є досвід по ремонту приладів для встановлення заглушок і блокування каналізації боржникам. Вони професійно виконають ремонт вузлів і рукава, а в разі необхідності, їх заміну. Тому, при виникненні несправностей обладнання, звертайтеся в "Розумний дім-сервіс". Наші контакти.

Додати коментар

Ваше повідомлення, замовлення

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення