Фахівці нашої фірми пропонують якісну профілактику і ремонт кондиціонерів. Якщо в літні спекотні дні Ваш кондиціонер не створює необхідної прохолоди, незважаючи на те, що працює без зупинки, значить його холодопродуктивність менше всіх теплонадходжень. Що робити? Потрібно перевірити, чи правильно обраний температурний режим, чи закриті вікна і двері в приміщенні, чи не засмітилися фільтри внутрішнього блоку, не забитий тополиним пухом зовнішній блок. Якщо на перший погляд все в порядку, а прохолодніше не стає, то потрібно викликати майстра, який виконає повну діагностику кондиціонера. За необхідності зробить чистку кондиціонера, дозаправку холодоагентом або виявить неполадки і усуне їх. Які можуть бути неполадки?

Счастливая семья под кондиционером Забруднення фільтрів внутрішнього блоку. Фільтри є дрібною сіткою, через яку засмоктується повітря. А так як в повітрі завжди присутнє пил, то фільтри періодично засмічуються. Як це проявляється? Погіршується охолодження повітря, з кондиціонера капає вода (через порушення роботи холодильної системи відбувається обмерзання мідних трубопроводів), вода ллється струмком (засмічення дренажної системи).

  Недолік фреону. Існує нормований витік фреону, який виникає в результаті з'єднання внутрішнього і зовнішнього блоків трубопроводу шляхом розвальцьовування. Симптоми проявляються у недостатньому охолодженні повітря в приміщенні, в крижаному нарості на штуцерах зовнішнього блоку кондиціонера. Якщо раз в 1,5-2 роки фреон не додавати, то можливий перегрів і вихід з ладу компресора - основного механізму кондиціонера. Наші фахівці визначать за допомогою спеціальних приладів який рівень витоку фреону і зроблять дозаправку.
   Для збільшення терміну експлуатації кондиціонера необхідно також проводити чистку зовнішнього блоку кондиціонера. Рекомендується здійснювати чистку зовнішнього блоку кондиціонера не менше 2 разів на рік. Як правило навесні (перед початком експлуатації) і влітку (після цвітіння тополь).
  На ступінь охолодження повітря в приміщенні і на термін служби кондиціонера впливає також правильний розрахунок його потужності. Охолодивши приміщення до потрібної температури, кондиціонер повинен відключатися, приблизно через 20-40 хвилин. Якщо приміщення більше, ніж може обслужити кондиціонер, то час його безперервної роботи і навантаження на його механізми зростає, що призводить до скорочення терміну його експлуатації. Наші фахівці допоможуть Вам у виборі кондиціонера і в правильному розрахунку його потужності при установці. Телефонуйте, пишіть. "Розумний дім - сервіс" обслужить Вас швидко, якісно з гарантією!

ЗАПИТАННЯ та ВІДГУКИ

Додати коментар

Ваше повідомлення, замовлення

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення