Одна зі сфер нашої діяльності - виготовлення металоконструкцій, будь-яких форм, розмірів. Наші можливості широкі - велика виробнича потужність дозволяє охопити весь спектр робіт.

   У нас ви можете замовити виготовлення металоконструкцій, починаючи від навісів і закінчуючи будівництвом швидкомонтованих будинків «під ключ». Під ключ - значить від стадії створення проекту до облагородження і облаштування прилеглої до готового об'єкта території. Ми також проектуємо, виробляємо, впроваджуємо інженерні системи будь-якої складності, підключаємо готові будови до комунікацій, здійснюємо монтаж металоконструкцій на високому професійному рівні.

Изготовление металлоконструкций
   Виготовлення металевих конструкцій будь-якої складності з нержавіючої сталі і чорного металу. Зварювальні роботи - від комплексної розробки індивідуального проекту і виготовлення металевої конструкції до проведення зварювально-будівельних робіт за проектом і з матеріалів замовника.

   У нас є власний цех з необхідним обладнанням, що допомагає вирішувати різні виробничі завдання і надавати якісні зварювальні послуги.

   Послуги зварювальника під час капітального ремонту будівель і приміщень обумовлені необхідністю заміни металевих труб, конструкцій, приладів, деталей і т.д. Зварювальні послуги виконуються при необхідності під час капітального ремонту металоконструкцій. Якісний, міцний зварювальний шов залежить від багатьох факторів, зварювальних матеріалів для проведення того чи іншого виду зварювальних робіт.

   Виготовлення металоконструкцій є складним процесом, який вимагає дотримання технології складання і дотримання точності заданих розмірів. Від якості виконання будуть залежати експлуатаційні властивості конструкції і тривалість терміну служби.
   Фахівці нашої компанії якісно і професійно виконають розбирання будь-яких конструкцій і споруд, виконаних з металу, демонтаж комунікацій, труб і стояків.
   В тому числі наша компанія займається виконанням термінових зварювальних робіт, капітальними ремонтами інженерних комунікацій, аварійно-відновлювальними роботами, аварійним зварюванням труб, стояків та інших різних металевих виробів.

Виконуємо зварювальні роботи будь-якої складності в м. Кам'янському і Дніпропетровській області. Наші зварювальні роботи відрізняються високою якістю і короткими термінами виконання. Технічні питання нами вирішуються грамотно і швидко.

   Вартість зварювальних робіт розраховується індивідуально і залежить від виду матеріалу, складності конструкції, обсягу робіт і термінів виконання.

Магазин послуг Розумний дім-сервіс, м. Кам'янське.

 

ЗАПИТАННЯ та ВІДГУКИ

Додати коментар

Ваше повідомлення, замовлення

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення