Сварочные работы

   Здійснюємо зварювання, пайку будь-яких металів, в тому числі і алюмінію. При необхідності виконати великий обсяг роботи, зварювання металу проводиться напівавтоматом (чорний метал, легована сталь, мідь, алюміній). Всі роботи проводяться з використанням сучасного обладнання і матеріалів, що дозволяє отримати зварні шви підвищеної надійності, що витримують великі навантаження, можуть експлуатуватися в умовах різких перепадів температур, а також можуть тривалий час піддаватися вібраціям і відмінно протистоять ударам.

   Зварювання алюмінію аргоном є незамінною в безлічі випадків, наприклад при поломки деталей автомобіля, таких як трубки, кронштейни, елементи радіатора, диски і д. р. Ремонт деталі за коштами зварювання часто є найбільш дешевим методом відновлення працездатності автомобіля, так як обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нової деталі. Якість відремонтованих деталей не погіршується, так як зварювання алюмінію аргоном дозволяє отримати відмінний, а головне надійний результат, який прослужить вам ще багато років і здивує своєю міцністю.

   Зварювання здійснюється як в нашій майстерні, так і можливий виїзд на об'єкт клієнта. Виконуємо зварювальні роботи будь-якої складності в м. Кам'янське та Дніпропетровської області. Вартість зварювальних робіт розраховується індивідуально і залежить від виду матеріалу, складності конструкції, обсягу робіт і термінів виконання. Сварка чорного металу 5 грн (1 см), кольорового 10 грн (1 см). Більше про цей вид діяльності можна дізнатися, зв'язавшись з менеджером.

Розумний дім-сервіс, м. Кам'янське (Дніпродзержинськ).

 ЗАПИТАННЯ та ВІДГУКИ

Додати коментар

Ваше повідомлення, замовлення

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення