Ремонт и перемотка электродвигателей

   Наші майстри здійснюють перемотування і ремонт електродвигунів, що застосовуються в системі охолодження зварювальних апаратів, компресорів, тельферів, ліфтів, кранбалок і іншого промислового устаткування. Спеціалізуємося на ремонті трифазних асинхронних електричних двигунів змінного струму із всипною обмоткою від 1 кВт до 160 кВт. вітчизняного і імпортного виробництва. Маємо власну матеріально-технічну базу, укомплектовану спецобладнанням. Для всіх видів робіт використовуємо сертифіковані матеріали.
  Ремонт електродвигуна полягає в проведенні діагностики несправності, розбирання двигуна, демонтаж несправної обмотки або інших запчастин, їх заміни, перемотування обмотки і збірці. Як показує практика, ремонт електродвигунів, в більшості випадків, - це перемотування обмотки, що вийшла з ладу в процесі зносу, а можливо і неправильної експлуатації електродвигуна. Основними несправностями електродвигуна є - обрив обмотки, міжвиткове коротке замикання обмотки в слідстві пошкодження або зносу ізоляції.
  Під час проведення ремонту електродвигуна, важливо правильно провести демонтаж несправної обмотки. А також потім правильно зібрати обмотку, витримати при цьому всі стандарти і вимоги за властивостями ізоляційних матеріалів і правилам їх застосування. Перемотка електродвигунів - процес, що вимагає знань для його здійснення, а також наявності певного технологічного обладнання і оснастки. Правильне перемотування двигуна і правильний ремонт електродвигуна з дотриманням технологічних норм - це запорука довгої і безвідмовної роботи електродвигуна. Наші майстри, маючи багаторічний досвід в цій справі, виконають роботу якісно і в строк.
Для замовлення даної послуги звертайтеся до наших менеджерів за телефонами:

067-920-77-51,  095-777-23-69

 

 

Додати коментар

Ваше повідомлення, замовлення

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення