Мийка високого тиску (або мінімийка) пристрій, що одержав останнім часом широку популярність і застосовується для очищення різних поверхонь від забруднень за допомогою подачі води зі спеціального шланга під сильним тиском. Обладнання використовується, як на різних підприємствах, так і в побуті для миття автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки, фасадів будівель і різних споруд, поливу садових ділянок.
Мийка високого тискуРаніше подібні пристрої коштували досить дорого, а зараз їх може собі дозволити собі будь-який автовласник.
Мийка високого тиску має наступні основні елементи: корпус, мотор, помпа подачі води, шланг з миючої насадкою і кабель.

     В процесі експлуатації мінімийка, як і будь-яке інше обладнання може вийти з ладу. Деякі роботи, такі як очищення водяного фільтра або жиклера, можуть виконуватися користувачем самостійно, відповідно до інструкції. А інші операції, наприклад, заміна масла насоса, перевірка клапанів, заміна деталей, які зносилися повинні виконуватися тільки фахівцем. У нас працюють досвідчені майстри, які оперативно виконають ремонтні роботи і відновлять вашу мийку високого тиску.

Замовити наші послуги з ремонту ви можете за телефонами:

 

067-920-77-51, 095-777-23-69

 

Розумний дім сервіс

Ваше повідомлення, замовлення

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення