Восстановление тефлонового покрытия сковородок, мультиварок, хлебопечек

   Ми надаємо послугу з відновлення тефлонового (антипригарного) покриття на робочих поверхнях пательні, гриля, чаші мультиварки, відра хлібопічки, праски (підошва), деках та інших форм для випічки. Сьогодні кожна господиня намагається економити гроші на витрати сімейного бюджету. Відновити тефлонове покриття сковороди обійдеться дешевше, ніж покупка нової.

Способи доставки:

Нова пошта

м. Кам'янське Дніпропетровської обл.

відділення №4 Нової пошти

Тел .: 067-847-50-52 Овчаренко Ганна

Укрпошта
Самовивіз

Ми надаємо послугу, яка допоможе вам заощадити сімейний бюджет і продовжить на кілька років термін служби улюбленої сковорідки, мультиварки або хлібопічки. За бажанням замовника тефлоновий шар наносимо і на нові вироби з будь-якого металу.

   Для напилення застосовується силіконове покриття ППА (аналог тефлону - PTFE) на основі фторопласта. По стійкості антипригарне покриття ідентично покриттю на посуді і в побутовій техніці, які можна купити в магазині. Ми використовуємо матеріали європейської якості від Whitford (Німеччина). Є сертифікат якості на полімерне покриття. Старе покриття знімається і наноситься нове товщиною приблизно 30 мкм. Термін виконання даних робіт 7-10 робочих днів. Перед нанесенням антипригарного шару на металеву поверхню необов'язково її очищати - це ми зробимо самі. Перед нанесенням тефлонового покриття металевий виріб піддається піскоструминній обробці. За допомогою даної технології можна очистити поверхні від старих покриттів, різних забруднень, іржі та підготувати їх до подальшої обробки. Причому невисока міцність такого абразивного матеріалу, як пісок, дозволяє використовувати цей метод очищення і для обробки поверхні виробів, виготовлених з м'яких кольорових металів. Але маємо попередити, що таки існує мінімальний ризик утворення невеликих вм'ятин (з нашої практики - це поодинокі випадки на виробі з тонким металом). Це результат корозії металу із тривалим використанням пошкодженого старого покриття. Після нанесення тефлону такі дефекти не впливають на антипригарні властивості виробу.

Не забувайте про головну умову необхідно зняти всі дерев'яні та пластикові деталі.

             Сковородка до и после покрытия тефлоном              

   Кухонний посуд з тефлоновим покриттям дуже популярний і широко застосовується в господарстві. Тефлон не вбирає вологу і жир, до нього при смаженні не прилипає їжа. Щоб якомога довше зберегти чудові властивості тефлону, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій. При використанні та догляді за посудом з антипригарним покриттям не слід застосовувати ножі, виделки, залізні йоржики і чистячі засоби. А також не треба залишати посуд на тривалий час на вогні без продуктів. Якщо з часом тефлоновий шар все ж порушиться, і їжа при приготуванні почне пригорати та приставати - не поспішайте викидати посуд!

   Зверніться в "Розумний дім - сервіс", ми допоможемо відновити тефлонове покриття і Ваш посуд буде, як новий! Наші тарифи. Заявки приймаємо, як від приватних осіб, так і від підприємств: хлібозаводи, пекарні, ресторани, кафе і т.д.

При замовленні від 7 одиниць знижка 10%

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок. Накладеним платежем замовлення не надсилаємо.

 

 Зразки металевих виробів до і після нанесення тефлонового шару

 

 ЗАПИТАННЯ та ВІДГУКИ

Додати коментар

Ваше повідомлення, замовлення

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення