Наша сфера діяльності і надані нами послуги включають в себе широкий спектр виконуваних робіт, необхідних у побуті та виробництві.

svarkaДля забезпечення безперебійної роботи ділянки зварювальних робіт пропонуємо:
- періодичне ТО зварювального обладнання з продовженням терміну гарантії;
- можливий виїзд фахівця на місце проведення зварювальних робіт для налагодження, ремонту, обслуговування зварювального обладнання;
- своєчасний поточний ремонт - заміна вузлів і деталей схильних до природного зносу таких як втулки, ролики, шестерні напівавтоматів, щітки електродвигунів подають пристроїв, байонетні з'єднання і ін.
- постачання витратних матеріалів: наконечники, сопла і ін. До пальників напівавтоматів, власників, присадні прутки і дріт.

Можливе виготовлення нестандартного зварювального обладнання, модернізація застарілого.

   У нашій майстерні ремонтують ручний електроінструмент, бензопили, мотокоси, генератори, компресоримийки високого тиску. А також проводиться ремонт і перемотування електродвигунів. Майстри використовують як оригінальні деталі від виробника, так і доступні аналоги. Для виконання замовлень по Україні співпрацюємо з транспортними компаніями.

   До нас Ви можете звернутися, якщо необхідно виконати або відновити тефлонове покриття на робочих поверхнях сковорід, хлібопічок, мультіварок, листів для випікання. Європейську якість гарантуємо!

 

ЗВЕРТАЙТЕСЯ

 в «Розумний дім-сервіс» м. Кам'янське (Дніпродзержинськ)

 

ЗАПИТАННЯ та ВІДГУКИ

Додати коментар

Ваше повідомлення, замовлення

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення