Виконуємо професійний ремонт зварювального обладнання (ВДУ, ТДМ, УДГУ, ВДМ і ін.). Для нас не має значення побутовий, промисловий або саморобний у Вас зварювальний апарат. Всі роботи проводяться тільки після узгодження з Вами і виконання діагностики нашими фахівцями. Виконуємо заміну на оригінальні запчастини і доступні аналоги. При видачі зварювального апарату з ремонту Ви завжди зможете переконатися в його працездатності. Надаємо гарантію на всі види послуг.

Ремонтуємо, відновлюємо, налаштовуємо і модернізуємо всі типи зварювальних тракторів і зварювальних автоматів. ДляПлата управления сварочным автоматом удосконалення зварювального автомата пропонується встановити блок управління, виготовлений нашими фахівцями. Він призначений для управління і індикації швидкості подачі дроту в автоматах по наплавленні порошкового дроту або в середовищі захисних газів.

 Сварочный выпрямитель ВДУ-506Модернізуємо промислові універсальні зварювальні випрямлячі ВДУ-505 і ВДУ-506. Для цього пропонується установка нової плати управління ВДУ-506С з подальшою настройкою, тестуванням і випробуванням апарату. Завдяки вдосконаленню обладнання підвищується якість і точність зварювання, надійність і безперебійна робота пристрою, тривалість експлуатації. В інтернет-магазині "Remsvar" можна купити відновлені зварювальні апарати ВДУ-505 і ВДУ-506 і інше зварювальне обладнання.

Доставка по Україні кур'єрськими службами. Можливо доставка обладнання в ремонт і з ремонту нашим транспортом.

З розцінками на ремонт Ви зможете ознайомитися нижче:

 

 

ЗАПИТАННЯ та ВІДГУКИ

Додати коментар

Ваше повідомлення, замовлення

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення